Lokomotiva Brno ml. žákyně055

Report

Sestava:  Jílková – Šoukalová Ve,  Šoukalová Vi, Bartáková, Poláčková, Chladilová, Pavlíčková, Sladká (k), Cikánová, Kokorská, Skoumalová

Góly: Sladká 2, Skoumalová 2, Bartáková

Poslední venkovní zápas v lize mladších žákyň byl na půdě Slovácka. První poločas jsme se dost podřídily tempu hry domácích a proto se hra neustále odehrávala v zahuštěném prostoru. Holkám chyběl rychlý pohyb při uvolňování, zbytečně se snažily o kombinaci na malém prostoru a střelecké příležitosti končily vedle branky, nebo u brankařky. Hned v úvodu Lea Bartáková neproměnila penaltu po faulu na Áďu Cikánovou, takže do šatny po první půlce jsme odcházely za stavu 0:0. V druhém poločase jsme hru zjednodušily, pokračovaly jsme v tlaku, ale kombinace již byly přesnější, více jsme využívaly volné prostory,  roztahovaly hru a zpřesnily koncovku. Takže po důležité výhře našich starších žákyň, jsme Slovácku i my vzaly všechny body a další fotbalový  víkend je za námi.