Lokomotiva Brno

Horní Heršpice

Lokomotiva vs. Slavia Praha jun. 11:5 (6:2)
Branky: Ganiecová 6, Mazuchová 2, Pušková A., Tesáková, Kukučová

Sestava: Horáková (46.min Suškevičová) – Haklová (46.min Tesáková), Chlápková, Kukučová, Vlčková – Krištofová – Pušková A., Dianišková, Mazuchová, Pušková T.(46.min Oklešťková) – Ganiecová

Continue reading

V sobotu zamířily ženy k přátelskému utkání na úplně nový stánek Austrie Vídeň a staly se vůbec prvním týmem, který si na novém svatostánku domácích téměř za dvě miliardy zahrál!

Austria Vídeň vs. Lokomotiva 5:2 (2:1)
Branky: Krištofová, Pušková T.

Continue reading

Od nové sezony bude Lokomotiva spolupracovat s Austrií Vídeň na výměně hráček především na mládežnické úrovni, kde hráčky budou absolvovat stáž v Austrii Vídeň a budou si moci vyzkoušet týdenní či čtrnácti denní tréninkový proces u našich sousedů

Pouze dva týmy v republice se mohou pyšnit 100% účastí na všech třech finálových turnajích, které proběhnou 10.6. v Brně (přípravka), 16.6. v Hlinsku (Mladší žákyně) a 17.6. v Praze (starší žákyně).
Lokomotiva Brno a Sparta Praha – Gratulujeme hráčkám.

Continue reading

LOKOMOTIVA – Chrlice 4:2 (3:0)

Branky: 9.Dolníček, 13.Lejska, 41.Dolníček (PK), 56.Dolníček (PK) – 47.Harašta, 58.Harašta

Sestava: Zelinka – Sekyra, Rusler (K), Lukášek P., Holánek – Felix (65.Soška), Bielik, Dolníček, Toncr (65.Lukášek I.) – Lejska (65.Zlínský), Sedlák (85.Masařík)

Continue reading

V sobotu a neděli měl náš tým na programu 3 zápasy, ale odehrály se oficiálně pouze dva.

Sobota – liga:
Lokomotiva – FC Zbrojovka Brno 
– utkání se neodehrálo, protože hosté nedokázali ve stejném hracím čase poskládat ze svých hráček tým mladších i starších žákyň a nastoupili pouze do zápasu proti starším žákyním.

Continue reading

LÍŠEŇ C – LOKOMOTIVA 0:1

Branka: 29.Lejska

Zelinka – Sekyra, Rusler (K), Lukášek P., Holánek – Felix (64.Toncr), Bielik, Karafiát, Lukášek I.(86.Masařík) – Sedlák, Lejska

Continue reading

S největší pravděpodobností všechny naše mládežnické týmy (mladší žákyně a starší přípravka již 100%) postoupí na finálový turnaj o mistra ČR a na včerejším zasedání STK rozhodla o místech konání těchto finálových turnajů.
10.06. – WU 11 Starší přípravka – BRNO (Lokomotiva)
16.06. – WU 13 Mladší žákyně – HLINSKO (FC Hlinsko)
17.06. – WU 15 Starší žákyně – PRAHA (SK Prosek)

Continue reading