Lokomotiva Brno

Horní Heršpice

Lokomotiva – Medlánky „B“ 2:10 (1:3)

Branky: Šoukalová, Pavlačková

Sestavy: Jílková – Pavlíčková, Štachová, Raušová, Venerová – Skoumalová – Pyclíková, Sladká, Kokorská, Pavlačková – Šoukalová (Fraňková, Přibilová, Moderová)

Continue reading

V říjnu proběhnou reprezentační srazy WU19, WU17 a WU15 a náš oddíl bude reprezentovat deset hráček v národních výběrech Česka a Slovenska.
V kategorii WU19 se v reprezentačním dresu představí Pušková A. Pušková T. Žemberyová, Dianišková a Tesáková
V kategorii WU17 si zahraje Junková, Kovaliková, Mazúchová a Šimková
V kategorii WU15 si premiérově reprezentační dres obléknou Lusková a Pyclíková
Lokomotiva Brno – Vítkovice 6:0 (2:0)
Góly: Cikánová 3, Poláčková, Bartáková, Daňhelová
Sestava:  Komárková – Šoukalová (k), Štaflová, Cikánová, Poláčková, Chladilová, Daňhelová, Bartáková, Jirková, Kocourková.

V neděli v 10 a 12 hodin nastoupily naše dva týmy k zápasům proti klukům.

 Lokomotiva Brno – Bohunice 4:4 (0:2)
Góly: Cikánová 2, Poláčková, Jirková
Sestava: Komárková – Šoukalová (k), Štaflová, Kocourková, Poláčková, Bartáková, Chladilová, Cikánová, Jirková, Čulenová

Bystrc – Lokomotiva st. žákyně 0:7 (0:2)

Sestava: Fraňková – Raušová, Pavlíčková, Moderová, Venerová – Skoumalová – Pyclíková N., Kokorská, Pavlačková – Sladká, Lusková (Šoukalová, Mazlová, Jílková)

Branky: Pavlačková 1x, Sladká 2x, Lusková 3x, 1x vlastní.

Continue reading

Lokomotiva vs. Sparta Brno WU15 3:3 (2:1)
Branky: Abarca, Mazúchová,
Sestava: Havlíčková (45.min Cibulková)(61.min Horáková) – Pušková T. (65.min Salvador), Čechová, Chlápková (55.min Velebová), Pušková A. (45.min Kukučová) – Petrina (50.min Haklová), Kovaliková (21.min Dianišková), Krištofová (45.min Perriello), Mazúchová, Žemberyová (61.min Nováková) – Abarca (50.min Ganiecová)

Continue reading

Vybrané hráčky ročníků 2005 a 2006 se v úterý 25.9. 2018 účastnily turnaje „O putovní pohár předsedy JmKFS“.

V základním kole se potkaly mladší i starší holky proti okresním výběrům kluků o rok mladších.
Ve výběru U 14 se představily:  Fraňková Adéla, Jílková Vanesa, Skoumalová Beata, Venerová Karolína, Kokorská Marie, Pyclíková Nela.
Zápasy:

Continue reading